Dr. Barbara Sturm

06 Mart 2021
Dr. Barbara Sturm

Dr. Barbara Sturm, kendi cilt problemleriyle başı dertte olan bir doktordu. Uzmanlık alanı dolayısıyla hakim olduğu eklem iltihaplarıyla ilgili çok etkili bir yöntem olan kişinin kendi kanından elde edilen proteinin enjekte edilmesiyle iyileşme sürecinin hızlandığını fark eder. Ve neden bunu cilde uygulamayı denemiyoruz? demesiyle yoğun bir araştırma sürecinin içerisinde bulur kendini.

Bilim insanı olarak, 2002 yılında, fikrini geliştirmek için bir çok akademik kuruma gidip, laboratuvarlarda bir kaç yılını geçirir. En etkili içeriği üretmenin yollarını arar. Uzun uğraşlar sonucu ortaya çıkan kremine kendi kanından elde edilen proteini ekler ve favori ürünü olan MC1 kremini yaratır.

Ürün skalasında envai çeşit cilt bakım ürünlerine ulaşmanız mümkün. Ek olarak ürünleri arasında bebek ve çocuk cilt bakım ürünlerini de bulabilirsiniz. En çok satan ürünlerini ise doseistanbul'dan erişebileceğiniz bu ürünler için markanın Düsseldorf ve New York’taki mağazalarınada uğrayabilir, SPA hizmetlerinin tadını çıkarabilirsiniz eğer İstanbul'daysanız SPA ve diğer hizmeleri Dose İstanbul'da keyfle yaşabilirsiniz.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.