Smoody

Immunity Blend (Kapsül Kahve)

310,00 TL
Ürün Kodu : 589
Paylaş:
Ürün Özellikleri

IMMUNITY BLEND İLE SAĞLIĞA İÇİYORUZ!"Vücudumuz bir tapınaktır” sözünü duydun mu? Biz bu söze tamamen katılıyoruz. İşte bunun için de tapınağına hizmet edip, onu koruyacak ve besleyecek güçlü bağışıklık savaşçılarıyla dolu bir karışım yarattık!

Kahvenin, bağışıklık sistemini destekleyen vitaminler ve özellikle soğuk algınlığında mucizevi etkiler gösteren şifalı bir bitki olan Ekinezya ile birleşmiş hali.

Smoody Vitaminli Kahve kapsüllerinin raf ömrü ne kadar?

Vitaminli Kahve kapsüllerimiz kahve aromalarını ve vitaminleri en iyi şekilde korumak amacıyla hava geçirmez şekilde kapatılmıştır. Ürünün üretim tarihinden itibaren 2 yıl süre ile tazeliğini koruyacağının garantisini vermekteyiz. Kutu üzerinde Tavsiye Edilen Tüketim tarihi belirtilmiştir.

Smoody Vitaminli Kahve kapsüllerinin içinde hangi vitaminler var?

Beauty Blend karışımımız içinde sırasıyla; Kollajen, Biotin, Manganez, Folik Asit
Immunity Blend karışımımız içinde sırasıyla; Ekinezya Ekstresi, Vitamin C, Vitamin B6, Vitamin D
Bir adet Smoody Vitaminli Kapsül Kahve kutusunun içinde toplamda 10 adet vitamin ile zenginleştirilmiş kapsül bulunmaktadır.
Kapsülleri Nespresso uyumlu her makinede çalıştırabilirsiniz.
Genel itibariyle günlük 4 kapsülden fazla Smoody kahve tüketilmemesini önermekle kapsül kahvelerimizde bulunan vitaminlerin günlük kullanım sınırını aşacak miktarda tüketmeyiniz.
Ürünlerimizde çoğunlukla suda çözülebilen, güvenli ve sindirimi kolay olan B vitaminleri içermektedir. Sağlıkla her gün tüketmekten çekinmeyin.

Ödeme Seçenekleri
İade ve Teslimat
Tavsiye Et
Yorumlar (0)
Kampanya
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.