Yeni
Dr.Barbara Sturm

Discovery Kit Keşif Kiti

2.515,50 TL
Ürün Kodu : 36
Paylaş:
Ürün Özellikleri

Açıklama

Dr. Barbara Sturm'un KEŞİF KİTİ, "Moleküler Cilt Bakımı" serisine mükemmel bir giriş niteliğindedir. Bu 7 parçalı seyahat boyutundaki ürün seti cildinizi pul pul dökecek, nemlendirecek ve onararak ışıltılı bir #SturmGlow verecektir.

KEŞİF KİTİ şunları içerir: TEMİZLEYİCİ, YÜZ TEMİZLEYİCİ, HYALURONİK AMPUL, GÖZ KREMİ, YÜZ KREMİ, YAŞLANMA KARŞITI VÜCUT KREMİ ve YÜZ MASKESİ Poşeti.

FAYDALARITEMİZLEYİCİ• Cildin makyajını, kirleticileri ve diğer yabancı maddeleri giderir ve hassas pH dengesini veya cilt bariyeri işlevini bozmadan cildinizi nemlendirici veya serum için hazırlar

 
YÜZ FIRÇASI
• Anında daha pürüzsüz ve nemli bir cilt ortaya çıkarır
 
YÜZ MASKESİ POŞETİ
• Ekstra nem ve pürüzsüzlük için yoğun YÜZ MASKESİ
 
HİYALURONİK AMPUL
• Kusurları azaltır ve dehidrasyondan kaynaklanan kırışıklık oluşumunu azaltmak için süper güçlendirici görevi görür. Seyahatten, güneşe, rüzgara veya klimaya maruz kaldıktan sonra ideal
 
GÖZ KREMİ
• Hassas göz çevresindeki koyu gölgeleri, torbaları ve şişlikleri hedef alır
 
YÜZ KREMİ
• Cildinize ışıltılı ve genç bir ışıltı vermek için cilt yüzeyinin en derin katmanlarına hızla emilir.
 
ANTI-AGING VÜCUT KREMİ
• Saf Glacier Water ile aşılanmış ve Semizotu gibi yaşlanmayı geciktiren güç merkezi bileşenleri ile dolu, cildinize kolayca emilerek uzun süreli nemlendirme sağlar.
NASIL KULLANILIR?
TEMİZLEYİCİ 50 ML
Kullanmadan önce çalkala. Elinize biraz köpük püskürtün, dairesel hareketlerle yüzünüzü düzleştirin ve ardından bol ılık suyla iyice durulayın.
 
YÜZ FIRÇALAMA 20 ML
Temizledikten sonra haftada bir veya iki kez yüzünüze, boynunuza ve dekolte bölgesine (göz çevresinden kaçınarak) uygulayın. Dairesel hareketlerle pul pul dökün, ardından ılık suyla çıkarın.
 
YÜZ MASKESİ 10 ML
Temizledikten sonra haftada 2-3 kez uygulayın. Ilık suyla çıkarmadan önce 10-15 dakika bekletin. Yoğun bir tedavi için, nazik hareketlerle soymadan önce maske kuruyana kadar açık tutun.
 
HYALURONİK AMPUL 2 ML
Ampulü bir elinizle tutun ve ampulün boynuna bir kağıt mendil sarın. Diğer elinizle ampulün boynunu sıkıca kavrayın ve alt halkadan kırarak açın. Hyaluronik asidi avucunuzun içine dökün, nazikçe cildinize sürün ve ardından YÜZ KREMİ'ni uygulayın.
 
YÜZ KREMİ 20 ML
Cildi temizledikten sonra sabah kullanın. Yüz, boyun ve dekolte bölgesine ve ayrıca hassas göz çevresindeki cilde nazikçe uygulayın.
 
GÖZ KREMİ 5 ML
Sabah uygulayın. Göz çevresindeki hassas cilde hafifçe vurun.
 
ANTI-AGING VÜCUT KREMİ 50 ML
Vücut kremini, tamamen emilene kadar dairesel hareketlerle cildinize masaj yapın.
AKTİF İÇERİK
TEMİZLEYİCİ:Semizotu Özü, Üre, Aloe Vera, Panthenol, Hafif Tensidler, E Vitamini, Gliserin
 YÜZ KREMİ:
Semizotu Özü, Takke, E Vitamini, Panthenol, Squalane, Shea Yağı, Mısır Yağı, Gliserin
 YÜZ FIRÇASI:
Semizotu Özü, Selüloz Soyma Parçacıkları, A Vitamini, İpek Özü, At Kestanesi Özü, Panthenol, Jojoba Yağı, Shea Yağı, Tatlı Badem Yağı
 YÜZ MASKESİ:
Kaolin, Tatlı Badem Yağı, Semizotu Özü, Aloe Vera, E Vitamini, Papatya
 HYALURONİK AMPUL:
Hyaluronik Asit, Semizotu Ekstresi
 GÖZ KREMİ:
Semizotu Özü, Macadamia Cevizi Yağı, Gülotu, Şeker Pancarı, Maya, E Vitamini, Panthenol, Gliserin
 ANTI-AGING VÜCUT KREMİ:
Üzüm Çekirdeği Yağı, Shea Yağı, Semizotu Özü, Gliserin, Hint Bademi, Çayır Köpüğü Çekirdeği Yağı, Zeytinyağı, E Vitamini, Panthenol, Siyah Mürver Çiçeği, Edelweiss, Nohut Çekirdeği Ekstresi, Squalane, Saf Buzul Suyu
DR.STURM'UN NOTLARI:
Koleksiyonumdaki bu 7 cilt bakımı temel ürünü, tüm cilt tipleri için en basit cilt bakımı rutinini oluşturuyor. Her biri, cildi nemlendirmek ve beslemek için yüksek performanslı içerik bilimi ile doludur ve ayrıca cilt öldürücü tahrişle mücadele eder. Bu güvenilir mini olmadan evden asla ayrılmam boyutları!
Ödeme Seçenekleri
İade ve Teslimat
Tavsiye Et
Yorumlar (0)
Kampanya
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.